توسعه فناوری نت زیست

پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس

درباره نت زیست

درباره نت زیست یا داستان نت زیست با احساس یک کمبود و خلا آغاز شد. کمبود یا نبود ارتباط موثر بین دانشگاه و بازار.

برای ما که در هر دو سمت دانشگاه و بازار فعالیت داشتیم، نبود درک متقابل و ارتباط صحیح بین دنیای آکادمیک و تئوری با دنیای واقعی بسیار دردآور بود. دانشگاهیان مملو از دانسته های تئوری بدون تجربه و بازار سرشار از فعالیت های سنتی بدون پایه علمی. حتی بسیاری از کشاورزان نهال های تولید شده به روش کشت بافت را تراریخته و خطرناک می دانستند که این نکته نشان می داد آموزش و اطلاع رسانی در مورد علم بیوتکنولوژی اصلا وجود نداشته است.

بنابراین تصمیم گرفتیم ما این حلقه گمشده بین دانشگاه و بازار کشاورزی و زیست فناوری گیاهی باشیم. از سال 1397 با تاسیس Agrinet.ir (آکادمی کشاورزی و زیست فناوری اگرینت) با اطلاع از نیازهای بازار شروع به تولید محتوای کابردی  کردیم، سپس مشاوره های تخصصی رایگان برای کلیه کشاورزان انجام دادیم تا اعتماد از بین رفته به جامعه آکادمیک را زنده کنیم.

با افزایش استقبال و اعتماد کشاورزان و درخواست آن ها برای تامین یا معرفی برای خرید نهاده های کشاورزی، تصمیم گرفتیم تبدیل به مرجعی برای فروش مستقیم و بی واسطه بین کشاورزان باشیم و در کنار آن ها مشاوره های تخصصی، آموزش را ادامه دهیم.

در آخر با حمایت دانشگاه تربیت مدرس توانستیم شکل حقوقی گرفته و بعنوان شرکت توسعه فناوری نت زیست در پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس مستقر شده و با قدرت بیشتر به فعالیت ادامه دهیم.

نت زیست

نت زیست

فعالیت های نت زیست 

– مشاوره تخصصی زیست فناوری و کشاورزی

– مدیریت و اجرای پروژه های زیست فناوری و کشاورزی

– مشارکت در تولید و بهره برداری

– سامانه خرید، فروش و تهاتر محصولات کشاورزی و زیست فناوری

– نقد و بررسی محصولات و خدمات کشاورزی

– ارائه آموزش های کاربردی در کشاورزی و زیست فناوری

شرکت توسعه فناوری نت زیست هم اکنون بطور مداوم در حال گسترش و فعالیت است و در این راستا از همکاری جوانان با انگیزه و علاقه مند به کشاورزی و زیست فناوری گیاهی استقبال می کند. علاقه مندان می توانند خلاصه فعالیت حرفه ای (رزومه) خود را به نشانی پست الکترونیکی زیر ارسال کنند، حتما در بخش عنوان ایمیل (Subject) از عبارت درخواست همکاری استفاده کنید.

نشانی پست الکترونیک: info[at]netzist.com