توسعه فناوری نت زیست

پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس

درباره نت زیست

درباره نت زیست یا داستان نت زیست با احساس یک کمبود و خلا آغاز شد. کمبود یا نبود ارتباط موثر بین دانشگاه و بازار.

برای ما که در هر دو سمت دانشگاه و بازار فعالیت داشتیم، نبود درک متقابل و ارتباط صحیح بین دنیای آکادمیک و تئوری با دنیای واقعی بسیار دردآور بود. دانشگاهیان مملو از دانسته های تئوری بدون تجربه و بازار سرشار از فعالیت های سنتی بدون پایه علمی. حتی بسیاری از کشاورزان نهال های تولید شده به روش کشت بافت را تراریخته و خطرناک می دانستند که این نکته نشان می داد آموزش و اطلاع رسانی در مورد علم بیوتکنولوژی اصلا وجود نداشته است.

بنابراین تصمیم گرفتیم ما این حلقه گمشده بین دانشگاه و بازار کشاورزی و زیست فناوری گیاهی باشیم. از سال 1397 با تاسیس Agrinet.ir (آکادمی کشاورزی و زیست فناوری اگرینت) با اطلاع از نیازهای بازار شروع به تولید محتوای کابردی  کردیم، سپس مشاوره های تخصصی رایگان برای کلیه کشاورزان انجام دادیم تا اعتماد از بین رفته به جامعه آکادمیک را زنده کنیم.

کشاورزی هوشمند

ورود به حوزه IT و کشاورزی هوشمند از دیکر فعالیت های مهم نت زیست است که در آن مشغول طراحی و تولید سیستم های مدیریت هوشمند کشاورزی هستیم.

بیورزونانس

استفاده از فناوری بیورزونانس در کشاورزی عمر بسیار کوتاهی دارد و هم اکنون ما در حال بررسی و مطالعه تاثیر امواج الکترومغناطیس بر بهبود عملکرد تولید متابولیت های ثانویه هستیم.

نت زیست

نت زیست

فعالیت های نت زیست 

– تولید و توسعه فناوری های IT Based کشاورزی

– مدیریت و اجرای پروژه های زیست فناوری و کشاورزی

– مشارکت در تولید و بهره برداری

– تحقیق و توسعه محصولات و خدمات بیوتکنولوژی

– بیورزونانس کشاورزی

 

شرکت توسعه فناوری نت زیست هم اکنون بطور مداوم در حال گسترش و فعالیت است و در این راستا از همکاری جوانان با انگیزه و علاقه مند به کشاورزی و زیست فناوری گیاهی استقبال می کند. علاقه مندان می توانند خلاصه فعالیت حرفه ای (رزومه) خود را به نشانی پست الکترونیکی زیر ارسال کنند، حتما در بخش عنوان ایمیل (Subject) از عبارت درخواست همکاری استفاده کنید.

نشانی پست الکترونیک: info[at]netzist.com